Меню


Розсилка новин

Головна

398Дорогі ветерани!

Від усього серця вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення і 75-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Сьогодні ми згадуємо подвиг тих, хто не думав про себе, а боронив рідну землю. Тих, хто не шкодуючи свого життя, врятував наступні покоління від фашистського поневолення, подарував мир та впевненість у майбутньому!

З бігом часу подвиги воїнів не стираються з пам’яті народу. Ваша мужність, сила духу, наполеглива та важка праця в тилу – приклад справжнього патріотизму для нащадків.

Ми завжди будемо шанувати пам’ять про мільйони загиблих в полум’ї війни українців і пишатимемося їх безсмертним подвигом. Світла пам’ять і безмежна їм вдячність. Віримо, що ніколи не забудеться їх самопожертва та військова доблесть.

Ціна Ваших подвигів по-особливому усвідомлюється нині, коли сини та доньки України захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Бажаємо Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років щасливого та мирного життя! Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші нащадки!

Бажаємо кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Зі святом, любі ветерани!


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky