Меню


Розсилка новин

Головна

409

Під час карантину, 22 квітня 2020 року, рішенням Уряду запроваджено новий вид допомоги.

Один із батьків (опікунів), який має дитину до 10 років (включно) та який відноситься до фізичних осіб - підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої і другої групи платників єдиного податку та сплачували ЄСВ, на період карантину та протягом одного місяця після закінчення карантину має право отримати допомогу на дитину.

Допомога виплачується як громадянам, так і іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні. Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня». Допомога ФОП виплачується на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно). Розмір допомоги залежить від прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 01.01.2020 року: на дитину до 6 років – 1,779 грн; на дитину від 6 до 10 років - 2218 грн. Для того, щоб отримати допомогу на дитину - ФОП мають звернутися до відповідного територіального підрозділу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання та подати такі документи:

- заяву на призначення допомоги на дітей ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до І і ІІ групи платників єдиного податку із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку;

- копію(ії) свідоцтва про народження дітей віком до 10 років;

- довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

- іноземці (особи без громадянства) подають документ на право постійного проживання в Україні;

- опікуни – копію рішення про встановлення опіки.

Документи територіальним підрозділом соціального захисту населення розглядаються протягом трьох робочих днів з дня отримання заяви з усіма необхідними документами. Після чого приймається рішення про призначення такої допомоги або про відмову в наданні такої допомоги. Про прийняте рішення повідомляється заявнику.

За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся за номером телефону 0-800-213-103 (цілодобово, в межах України – безкоштовно).


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky