Меню


Розсилка новин

Головна

День визволення України від фашистських загарбників — це свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Воно було засновано згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року "з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні".

З нагоди 76-ої річниці визволення країни - 28 жовтня 2020 року в нашому селищі відбулась урочиста церемонія покладання квітів.

У ній взяли участь селищний голова Валерій Ястребов, в.о. голови ШРДА Ігор Волинець, працівники Воронізької селищної ради, Районного будинку культури та Шосткинської районної державної адміністрації.

Делегація відвідала меморіальний комплекс загиблим односельцям у роки Другої світової війни по вул. Київська, братську могилу на Нікольському кладовищі та пам’ятний знак загиблим вчителям у роки Другої світової війни по вул. М. Терещенка.

Учасники заходу віддали шану всім відважним воїнам, які в часи воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників, схилили голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Ніхто із цих полеглих фронтовиків не забутий. Пам'ять житиме вічно. У наших серцях, у вічному вогні на меморіалах, обелісках.

Після покладання квітів біля меморіалу Валерій Ястребов поділився своїми планами на майбутнє стосовно реставрації даного комплексу. Його бачення змін сподобалось присутнім, вони підтримали дану ініціативу.

499

500

501

502

503

504

505


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky