Меню


Розсилка новин

Головна

06.04.2023 року було проведено зустріч начальника Шосткинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Букус Марини з директором Шосткинської центральної міської бібліотеки Портянко Світланою з метою досягнення домовленості про співпрацю. Під час зустрічі було обговорено питання щодо організації проведення у них показів документальних та навчальних кінофільмів Docudays UA для клієнтів пробації.
Метою роботи Кіноклубу Docudays UA є використання документального кіно як інноваційного і дієвого інструменту соціально-виховної, профілактичної та правопросвітницької роботи. Залучення суб’єктів пробації до перегляду та обговорення документальних фільмів дасть змогу проводити комплексну роботу персоналу і волонтерів пробації та партнерських та інших організацій, спрямовану на вплив та вирішення криміногенних потреб, створити доброзичливу атмосферу для подальшої конструктивної роботи із суб’єктами пробації.
Якщо ви також хочете бути частиною наших зустрічей, долучайтеся до кіноклубу Docudays. Ми разом прямуємо до кращого світу, де права людини є невід’ємною частиною нашого життя. Запрошуємо на покази волонтерів та партнерські організації. Покази будуть проводитися за адресою: м. Шостка вул. Миру 11, в приміщенні Шосткинської центральної міської бібліотеки. Слідкуйте за подальшими повідомленнями.IMG 2047


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky