Міжнародний день інвалідів

3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день інвалідів. Безумовно, цей день не є святковим. Проте він нагадує про необхідність створення для інвалідів у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей та творчого потенціалу.
   Тому важливим є впровадження у життя всіх норм чинного законодавства для вирішення проблем громадян з особливими потребами, щоб кожен відчував себе захищеним та потрібним суспільству.
   2 грудня напередодні Міжнародного дня інвалідів в Комунальній установі Сумської обласної ради «Воронізькому будинку – інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів» відбулися заходи, приурочені саме до цього дня.
     Для підопічних цього закладу був влаштований концерт, на якому були представлені як вокальні так і хореографічні номери.
   З теплими словами до присутніх звернулись селищний голова Валерій Юхимович Ястребов, помічник народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка – Альона В’ячеславівна Шульга, помічник депутата Володимира Юрійовича Пилипейка, священнослужителі. Всі вони прийшли з подарунками для закладу та для його підопічних.

Також заходи, приурочені до Міжнародного дня інвалідів відбулись й в комунальній установі «Шосткинському районному реабілітаційному центрі змішаного типу для інвалідів та дітей - інвалідів Шосткинської районної ради Сумської області». Тут також було дуже багато теплих та щирих слів, конкурсів, танців та подарунків.
   З привітаннями до закладу завітали представники народних депутатів України Ігоря Федоровича Молотка та Андрія Леонідовича Деркача, начальник управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Могила, представники жіночого клубу «Відрада», представники ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. О. Куліша та Воронізької селищної ради.
   Дітлахи, які відвідують даний заклад залишились дуже задоволеними.
   Після проведення урочистостей на їх чекав солодкий стіл.