День місцевого самоврядування

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах.
  З кожним роком місцеве самоврядування, долаючи труднощі стає дедалі впливовішим елементом влади в нашій державі, бо саме громади визначають політику місцевого розвитку. А тому сьогодні, виваженість, розуміння труднощів у важкий час реформ, повинно ще більше об’єднати нас усіх для досягнення кращої життєдіяльності наших регіонів.
    Саме в цей день в Шосткинській районній державній адміністрації відбулись урочистості, приурочені до цього свята.
  З привітальними словами до присутніх звернулись голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Максимович Ждаміров та голова Шосткинської районної ради Віктор Олексійович Долиняк.

Помічник народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка - Альона В'ячеславівна Шульга в своїй промові відзначила кращих працівників органів місцевого самоврядування району, серед яких були селищний голова, секретар виконавчого комітету та юрисконсульт Воронізької селищної ради.

Гарний настрій гостям свята дарували творчі колективи Шосткинського району.