Творчий вечір Тищенка Володимира Івановича

У Володимира Івановича Тищенка дитинство, юність, а потім і 53 роки роботи, пов’язані з любов’ю до музики.
    В останні роки він мав мрію: підбити підсумки своєї багаторічної діяльності та поділитися своїми здобутками з шанувальниками.
    Поділившись мрією з Ніною Олексіївною Поляковою, керівником жіночого клубу «Відрада», вони разом почали втілювати її в життя.
   І ось 15 грудня в актовій залі Воронізької загальноосвітньої школи I-III ступенів імені П.О. Куліша відбувся творчий вечір, присвячений музиканту В. І. Тищенку.
   На ньому були присутні друзі, колишні колеги: Акуленко В. Л., Дяденко В. І., Ястребов Б. О., Смичок П. І., Кесарев А. В., Мамонт М. Д., Отрубчак В. Г., Автомонов В. В.
    На святі було дуже багато пісень та привітань.
    Закінчився творчий вечір шквалом оплесків та піснею «Песня остается с человеком», яку підхопив весь зал.