На Сумщині CБУ затримала поліцейського за вимагання хабара з учасника АТО

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві працівника сектору кримінального розшуку Краснопільського відділу поліції Сумщини, який вимагав гроші з учасника антитерористичної операції.
   Правоохоронці встановили, що мешканець одного з сіл району був демобілізований наприкінці минулого року. Під час участі в антитерористичній операції його військовий квиток згорів при бойовому зіткненні з терористами. Дізнавшись про це, старший лейтенант поліції почав вимагати чотири тисячі гривень з бійця за не притягнення до адміністративної відповідальності.
   Співробітники спецслужби затримали поліцейського у власному автомобілі поблизу залізничного переїзду в одному з сіл Сумщини під час отримання всієї суми хабара.

Прес-група УСБУ в Сумській області