Вечір пам’яті Героя України Олександра Аніщенка провели на Сумщині співробітники СБУ і студенти педагогічного університету

У Глухівському національному педагогічному університеті ім. Олександра Довженка відбувся вечір пам’яті Героя України Олександра Аніщенка.
   У заході взяли участь батьки Олександра Григорій Миколайович та Зінаїда Миколаївна, викладачі та студенти університету, колеги загиблого в АТО офіцера, співробітники УСБУ в Сумській області.
   Майбутні вчителі підготували відеофільм про керівника сумського спецпідрозділу «Альфа», його героїчний вчинок під час бою поблизу Слов’янська, коли він ціною власного життя врятував бойових побратимів.
   Батько Героя побажав усім найскорішого миру на українській землі і подякував керівництву Служби, бойовим побратимам Олександра за пам'ять, щиру підтримку родин загиблих співробітників і патріотичне виховання молодої генерації української спецслужби.
   Присутні вшанували пам'ять всіх українських воїнів, які загинули, захищаючи українську землю від російсько-терористичної агресії.

Прес-група УСБУ в Сумській області