На Сумщині СБУ перекрила канал постачання заборонених речовин до колонії

Протиправну діяльність працівника виправної колонії, який за гроші неодноразово передавав засудженим наркотики, засоби зв’язку та інші заборонені речі, викрила у Шостці на Сумщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою та оперативниками пенітенціарної служби.
   Співробітники СБ України затримали молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки при черговій спробі незаконної передачі «посилки» засудженим.
   Під час обшуку правоохоронці вилучили у затриманого працівника колонії канабіс, метадон, амфетамін, а також мобільні телефони.
   Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
   Тривають слідчі дії.

Прес-група УСБУ в Сумській області