Шлюб за добу

image001З 11.01.2017 місто Суми долучилося до переліку міст, у яких запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.

Для того, щоб взяти участь у даному Проекті, Вам необхідно зробити чотири простих кроки:

– Ви є мешканцями чи гостями міста Суми, кохаєте один одного і маєте бажання одружитися за 24 години – зверніться до організатора, який реалізує пілотний проект щодо реєстрації шлюбу у скорочені строки у місті Суми – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ – СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ (вул. Петропавлівська, буд. 49, м. Суми, контактний телефон (0542) 66 19 42);

– визначте зручний для Вас час;

– укладіть договір з Організатором про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу;

– прийдіть на день народження Вашої сім’ї.

Для отримання консультації з питання проведення державної реєстрації шлюбу у місті Суми за скороченою процедурою Ви можете звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області за адресою: вул. Троїцька, 17, м. Суми, телефон (0542) 66-19-42.