Громадська організація «Потрібні люди» обговорила питання програми СБУ "На тебе чекають вдома"

image001Мета якої: надання інформаційної, правової та іншої допомоги внутрішньо переміщеним особам з окупованих територій України.

16.02.2017 року був проведений масовий захід у форматі круглого столу, де обговорювалися питання особливостей програми Служби Безпеки України «На тебе чекають вдома». Зустріч відбулась за участі місцевих активістів та широкого загалу переселенців (до 50 осіб), які проживають на території Шостки та району.

Програма викликала зацікавленість серед присутніх, були задані питання щодо уточнення окремих її положень, стосовно прикладів повернення учасників незаконних збройних формувань «Л/ДНР» та правових підстав їх звільнення від кримінальної відповідальності. Крім цього, в процесі зустрічі було детально пояснено механізм повернення осіб, які мають бажання відмовитись від участі у незаконних збройних формуваннях та повернутися на підконтрольну Україні територію. Після обговорення питань учасникам заходу було надано відповідні телефони довіри СБУ, за якими можно отримати консультацію і допомогу у вирішенні даного питання.