Святкування Масляної

В чудовий сонячний день в центрі нашого селища за народними традиціями відбулось святкування Масляної.

Колектив районного будинку культури підготував веселу розважальну програму з жартами, піснями та конкурсами.

Своїм співом радували гостей свята зразковий дитячий фольклорний колектив «Пролісок» (керівник Андрій Петрусенко), жіночий вокальний колектив «Яворина» (керівник Микола Єресь) та жіночий вокальний гурт «Калинонька» Воронізького територіального центру соціального захисту населення (керівник Автомонов В.В.).

З привітальними словами до всіх присутніх на святі звернувся селищний голова Валерій Юхимович Ястребов. Він побажав всім міцного здоров’я, щастя, миру та весняного настрою.

Дітлахи радо брали участь у конкурсах, за що отримали солодкі призи.

Традиційно відбулись і спортивні конкурси: підіймання гирі та «Стовп». Нажаль цього року в конкурсі «Стовп» переможця визначено не було. За конкурс підіймання гирі переможець отримав грошову винагороду.

Смачними млинцями, варениками та іншою випічкою частували всіх учасниці жіночого клубу «Відрада» (керівник Ніна Олексіївна Полякова).

Свято закінчилось спалюванням солом’яної ляльки, що за народним повір’ям є символом приходу весни та тепла.

Подарунки та призи були надані ТОВ «Контакт Плюс» (директор Синегуб В.М.), ПСП «Придеснянське» (директор Довбиш Д.Ф.) та ФОП Головач А.М.