СБУ перекрила ще один канал постачання екстазі до України

Канал контрабандного постачання з однієї з європейських країн особливо небезпечного психотропу МДМА ліквідувала у Сумах Служба безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури.
   Оперативники спецслужби встановили мешканця обласного центру, який поштою отримував екстазі з-за кордону. Під час обшуку за місцем його проживання правоохоронці вилучили 100 пігулок МДМА, вартість яких на «чорному ринку» становить приблизно сто тисяч гривень.
   До наркобізнесу зловмисник пристав через оголошення у транспорті. Інтернетом він отримував інструкції щодо пошуку «клієнтів», конспірації та поведінки у разі затримання.
   Наркоділку повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 305 (контрабанда особливо небезпечних психотропних речовин) Кримінального кодексу України. Його взято під варту.
   Триває досудове розслідування.

Прес-група УСБУ в Сумській області