На Сумщині СБУ ліквідувала лабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків

Підпільну лабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків ліквідувала на Сумщині Служба безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.
    Наркобізнес організувало троє ділків, один з яких колишній працівник міліції.
 Синтетичні наркотики правопорушники виготовляли в приватному сільськогосподарському приміщенні в одному із сіл Сумського району та розповсюджували на території області та сусідніх регіонів.
    Щомісячний прибуток наркоділків становив понад 100 тисяч гривень.
  Під час обшуків правоохоронці вилучили у зловмисників велику кількість амфетаміну та метадону, прекурсори, обладнання для виробництва «синтетики», вирощену зловмисниками власноруч марихуану, а також дві гранати та пістолет з набоями.
    Відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 та ч. 2 ст. 313 Кримінального кодексу України. Зловмисникам вже повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 ККУ.
    Триває досудове розслідування.

Прес-група УСБУ в Сумській області