День благоустрою селища

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території Воронізької селищної ради 29.03.2017 року був проведений день благоустрою селища.

Працівники підприємств та організацій охоче долучились до прибирання закріплених територій.

Апарат селищної ради, працівники комунального підприємства «Добробут-2014» та мешканці селища, які перебуваючи на обліку в Шосткинському міськрайцентрі зайнятості були залучені до громадських робіт розчищали від бур’янів та порослі, прибирали сміття на земельній ділянці, яка знаходиться в центрі смт Вороніж, між школою та районним будинком культури.

Закликаємо фізичних-осіб підприємців, які не брали участі в акції, привести в належний стан закріплену територію.