Меню

Розсилка новин

Головна

31 березня в приміщенні Воронізької загальноосвітньої школи ім. П. О. Куліша учнями закладу був влаштований концерт, присвячений військовослужбовцям 13 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади сухопутних військ Збройних Сил України.
   Своїми вокальними здібностями всіх присутніх радували Анна Кем, Олександра Степовик, Андрій Петрусенко, Валерія Чубун, Катерина Роботько, Віра Цегельська та жіночий вокальний колектив «Яворина».
   Не залишили нікого байдужими й хореографічні номери у виконанні зразкового колективу «Дарунок» (керівник Лариса Бонько).
  А після щирої промови селищного голови Валерія Ястребова присутні вже не стримували сліз. Дуже страшно стало на душі кожного від того, що на сході нашої країни йде війна. Війна, яка нікому з нас не потрібна; війна від якої кожен день гинуть люди; війна, яка несе за собою дуже страшні наслідки… І   яку ми з Вами, прості люди ніяк не можемо зупинити.
   Наприкінці концертної програми школярі подарували військовим прапори на яких були зображені патріотичні малюнки та побажання.
   Хочеться вірити в те, що страшна війна скоро закінчиться. Сини, чоловіки та батьки повернуться до своїх домівок живими. І нашу Україну вже ніколи не спіткає таке страшне лихо.

image001

image002

image003

image004

image005

image006

image007

image008


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky