У вівторок, четвертого квітня в бібліотеці імені Толстого (м. Шостка) була організована виставка робіт учасниць жіночого клубу «Відрада» Сидоренко Галини Миколаївни та Безменової Світлани Іванівни.
  На виставці були представлені картини та ікони, вишиті бісером й нитками; вишивані рушники, сорочки та поробки, приурочені до найбільшого християнського свята Великодня.
    На відкритті виставки було дуже багато гостей.

Всі бажаючі могли поласувати різноманітними смаколиками, які приготували також учасниці жіночого клубу "Відрада".

З привітальними словами до майстринь звернулись: селищний голова Валерій Ястребов, помічник народного депутата Ігоря Молотка - Альона Шульга, начальник відділу культури Шосткинської районної державної адміністрації Галина Жидченко. Багато щирих та теплих слів вони сказали про учасниць клубу «Відрада», а також про їхнього керівника – Ніну Олексіївну Полякову.