08 квітня в спортивному залі Воронізької ЗОШ ім. П.О. Куліша пройшов традиційний двадцятий турнір з волейболу серед чоловічих команд на кубок ветерана спортивного руху району Б. І. Єськова.

До учасників змагань звернулись: селищний голова Ястребов В.Ю., заступник директора Українсько – голландської агрокомпанії Єрмоленко С.П., народний депутат України Молоток І.Ф. та засновник турніру й депутат селищної ради Харченко В.М. Вони привітали всіх зі святом і побажали успіхів в житті та спорті.

Щодо самих змагань: то вони пройшли на досить високому рівні. Команди показали високу майстерність та бойову гру. У більшості ігор доводилося грати третю партію для того, аби визначити переможця.

Перше місце посіли волейболісти м. Шостки, друге місце - у господарів турніру, команди смт Вороніж, трійку призерів замкнули волейболісти с. Ковтунове.
    Кращим гравцем турніру був визнаний І. Ф. Молоток (м. Шостка), якому було вручено приз.

Команда переможців отримала перехідний кубок, грамоту та грошову винагороду, призери – грамоти та грошові винагороди від спонсора змагань Українсько-голландської агрокомпанії.
   Учасники змагань висловлюють вдячність директору Українсько- голландської агрокомпанії Вакуленко І.В. та директору Воронізької ЗОШ ім. П.О.Куліша Кихней Н.І.