П’ятого травня, напередодні святкування Дня Перемоги над нацизмом у роки Другої світової війни, секретар селищної ради Симотка Тетяна Анатоліївна від імені Воронізької селищної ради та селищного голови Валерія Юхимовича Ястребова завітала з подарунками та привітаннями до учасників бойових дій.

На жаль, в цьому році в смт Вороніж їх залишилось тільки четверо, це: Лугина Іван Федорович, Піддубний Михайло Мойсейович, Рева Іван Григорович та Хамініч Марія Михайлівна.

Учасники бойових дій зраділи гостям; подякували, за те, що про них не забувають.

До привітань також приєдналась й Українсько-голландська аграрна компанія. Її представник Єрмоленко Сергій Петрович вручив учасникам бойових дій грошову допомогу.