Меню

Розсилка новин

Головна

Починаючи з 2015 року згідно з Указом Президента України Петра Порошенка № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» від 24 березня 2015 року в Україні 8 травня відзначається День пам’яті та примирення.

Не дивлячись на погану погоду, увечері 8 травня на території меморіального комплексу зібрались люди. Зібрались для того, щоб гідно вшанувати подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловити повагу усім борцям проти нацизму.
   Пам'ять - це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам'ять про наших дідів, батьків і старших братів; пам'ять про вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли; пам'ять про тих, хто поліг смертю хоробрих повинна завжди жити в наших серцях.
   Священнослужителями була проведена панахида по загиблих воїнах, присутні запалили свічки, як знак вічної пам’яті.
   Селищний голова Валерій Юхимович Ястребов, наголосив на тому, що всі ми повинні пам’ятати про подвиги наших батьків та дідусів, без минулого не має і нашого майбутнього.
   Також Валерій Юхимович в своїй промові не оминув ситуацію на Сході нашої країни, де з березня 2014 року точаться криваві бої.
   Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив свій незламний дух. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти російського агресора. Сили АТО намагаються протистояти терористам. На полі битви – захисники, воїни.
   Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку Україну. Це бійці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України; лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу; волонтери, на плечах яких тримається наша армія.
   Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

image001

image002

image003

image004

image005

image006

image008


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky