В День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території меморіального комплексу зібрались мешканці та гості нашого селища.

З привітальними словами до всіх присутніх звернулись: селищний голова Ястребов Валерій Юхимович, керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації Волинець Ігор Васильович, голова громадської організації «Районна рада ветеранів» Філон Надія Федорівна, депутат Воронізької селищної ради Харченко Володимир Михайлович та молодь нашого селища.

На превеликий жаль, з чотирьох учасників бойових дій, які проживають на території нашого селища, на святі був присутній лише один. Це – Рева Іван Григорович, який ще зовсім юним пішов на війну боронити нашу рідну землю. Йому дарували квіти, фотографувались з ним на згадку. На згадку про його величний подвиг. Дякували йому за наше майбутнє, майбутнє наших діточок та онуків.
   Війна, яка прийшла на українську землю 41-ого, увірвалася до кожної сім’ї та відібрала мільйони молодих життів.
   В Україні за роки війни було знищено сімсот міст, стерті з землі двадцять вісім тисяч сіл, два з половиною мільйони людей були вигнані на примусові роботи.
   Сотні тисяч людей втратили своїх рідних і близьких у концтаборах. Вижити там було дивом і справжнім подвигом.
  Сьогодні по всій Україні вкриваються весняними квітами величні пам’ятники й обеліски. А це означає, що пам’ять жива, що подвиг загиблих – незабутній.
   Пам'ятати про тих, хто загинув, звільняючи землю від нацизму - це наш обов'язок! Ніхто не буде забутий!
   Представники підприємств та організацій поклали корзини з квітами до підніжжя пам’ятника.
  Також була відряджена делегація для покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учителям у роки Другої Світової Війни та братської могили на Нікольському кладовищі.
   Пам’ять жива… Вона живе в старих фотографіях, пожовклих листах і в свіжих квітах на могилах невідомих солдатів.
   Пам’ять не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії великої народної перемоги.
  Пам’ять живе у воєнних фільмах і піснях, слова яких ми знаємо напам’ять, які давно стали частиною нашого життя. Цей живий подих пам’яті ми відчуваємо і зараз.image001