Меню

Розсилка новин

Головна

При сприянні народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка в нашому селищі розпочинаються роботи з ремонту автомобільного мосту (вул. М. Терещенка), який розташований на відрізку дороги державного значення Шостка-Кролевець.

За інформацією, рух через міст повністю перекривати не будуть. Ремонтні роботи будуть проводитись по черзі: з початку на одній, потім на другій половині мосту.

- Це перший етап з якого в подальшому розпочнеться капітальний ремонт дороги Шостка-Кролевець. На цій ділянці знаходиться три автомобільних мости, кожний з яких потребує капітального ремонту. Починаємо з селища Вороніж і будемо рухатись у напрямку Кролевця. Звертаюсь до місцевих мешканців з проханням не залишатись осторонь і взяти під свій контроль хід виконання робіт. У разі неякісного виконання ремонту, або недбалого відношення підрядника до своїх обов’язків звертайтесь до моєї громадської приймальні. Це наша спільна справа і, об’єднавши зусилля, ми досягнемо результату, - сказав Ігор Федорович Молоток.

image001

image002


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky