Останній дзвоник у школах - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.
    У Воронізькій загальноосвітній школі ім. П. О. Куліша та навчально-виховному комплексі 26 травня - особливий день: це і підсумок року, і кардинальні зміни - підготовка до вступу у вищий навчальний заклад.
    Розпочались урочистості із Державного Гімну України.
  Cелищний голова Валерій Ястребов, директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості Шосткинської районної ради Ольга Холодовська, секретар селищної ради Тетяна Симотка, керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець, звертаючись до учнів, побажали ефективно використати здобуті знання, аби бути гордістю для країни.
   Директор школи Надія Кихней у своїй короткій доповіді підсумувала здобутки і побажала випускникам, щоб знання, отримані у школі, знадобилися їм у подальшому житті; щоб вони зробили правильний вибір, обрали ту професію, яка буде до душі і допоможе себе реалізувати. Також Надія Кихней та Ірина Прохоровська вручили нагороди за кращі навчальні результати 2016-2017 навчального року.

image016image017