Наша землячка, випускниця Воронізької загальноосвітньої школи імені П. О. Куліша – Віталіна Полякова стала володаркою корони і титулу «СтудМіс Сумщини – 2017».
   За звання найгарнішої студентки області змагалися 10 дівчат, представниці різних вишів. До конкурсу в стилі “Пірати Карибського моря” дівчата готувалися майже місяць.
    За словами голови організації “КРоС” Ксенії Блюмської-Данько, організатори постійно обирали різні фільми для шоу краси. Цього ж разу все пов’язано саме із фільмом «Пірати Карибського моря». Дівчатка вбралися у костюми піратів і відповідали на ситуаційні питання, пов’язані із цією темою.
    Окрім зовнішніх даних, журі, як і завжди, оцінювало таланти дівчат, їх розум та харизму, і конкурсантки виклалися на всі 100%.
   Найкраще це вийшло у студентки Глухівського національного педагогічного університету ім. Довженка Віталіни Полякової. Дівчині вдалося здобути найвищу кількість балів та перемогти цього року на конкурсі «СтудМіс Сумщини – 2017». За свої старання красуня отримала не лише грошовий приз у 5 тисяч гривень, але й можливість представляти область на рівні країни.