25 травня у Воронізькій дитячій музичній школі відбулося свято випускного вечора. Цього року вісім випускників отримали свідоцтва про закінчення музичної школи. Це:
1. Шкуро Ярина (клас фортепіано) викладач Грязнова Алла Федорівна.
2. Родіонов Антон (клас народних інструментів, баян) викладач Однолеток Оксана Дмитрівна.
3. Дорошенко Анастасія (клас образотворчого мистецтва) викладач Красновид Віта Вікторівна.
4. Бурим Наталія (клас образотворчого мистецтва) викладач Красновид Віта Вікторівна.
5. Редкач Анастасія (клас хореографії) викладач Бровач Наталія Іванівна, (клас фортепіано) викладач Пересунько Олена Борисівна.
6. Леонова Тетяна (клас хореографії) викладач Бровач Наталія Іванівна.
7. Ковальчук Мілана (клас хореографії) викладач Бровач Наталія Іванівна.
8. Куличенко Ірина (клас хореографії) викладач Бровач Наталія Іванівна.
  Керівник закладу Оксана Однолеток вручила кращим учням грамоти. Окрім цього грамотами були нагороджені і викладачі школи, як переможці обласних й всеукраїнських конкурсів та фестивалів.
  На свято завітали батьки та учні.
  Також на святі були присутніми селищний голова та секретар виконавчого комітету Воронізької селищної ради. Валерій Ястребов подякував викладачам та усьому колективу школи за сумлінну працю, а також батькам за те, що виховують таких талановитих дітей.
  В свою чергу, вихованці закладу порадували всіх присутніх незабутнім концертом.