Казково багата природа Закарпатського краю, чаруючі смарагдові ліси, мальовничі полонини, бурхливі ріки, виноградники, водоспади. Саме у цьому неперевершеному краї, під звуки карпатської трембіти відкрив свої обійми Х Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки 2017», у якому взяли участь діти з різних областей та міст України.

19 травня на центральній площі міста Мукачева відбулося урочисте відкриття фестивалю. Розпочалося свято парадом вишиванок.

20 травня розпочалася конкурсна програма фестивалю, де учасники з різних куточків України мали змогу довести, що саме вони є найкращими.

Шосткинський районний будинок культури (смт. Вороніж) представила вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Кольоровий світ» Надія Гапеєва, керівник Анна Воронець. Учасниця презентувала дві конкурсні роботи – «Великодні дзвони» та «Писанкова Симфонія», також провела майстер-клас з писанкарства для усіх бажаючих та членів журі. За майстерність у виконанні писанок Надія була нагороджена дипломом ІІ ступеня у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

За високі професійні досягнення і вагомий внесок у розвиток народного мистецтва керівник гуртка Анна Воронець також була нагороджена подякою директора фестивалю.