image00113 червня відзначав свій 90-річний ювілей учасник бойових дій Рева Іван Григорович.

Привітати ювіляра завітали представники Воронізької селищної ради. Вони вручили Івану Григоровичу квіти, подарунок та подяку за мужність, за проявлений героїзм, за хоробрість та відвагу в роки Другої світової війни; за невтомну працю на благо нашої Вітчизни.

Іван Григорович повідав гостям дуже багато історій зі свого життя, показував фотографії воєнних років та багато жартував.

Ще зовсім юним він пішов на фронт. Другу світову війну пройшов від м. Чугуїв до м. Будапешт. Має дуже багато орденів та медалей. Серед яких орден «За мужність» та «Медаль Жукова».

Повернувшись після війни та проходження служби в рідне селище Вороніж, він почав працювати на цукровому заводі. Звідки у 1988 році пішов на заслужений відпочинок.

За роки роботи в заводі неодноразово був нагороджений грамотами та багато разів був занесений на «Дошку пошани» за високі виробничі показники.

Має сина та доньку, троє онуків та троє правнуків.

Також привітати ювіляра з днем народження приїхала в.о. редактора Шосткинської міськрайонної газети «Полісся» Вікторія Горшкова.

Вікторія пообіцяла підготувати статтю про ветерана та опублікувати її в газеті, яку обов’язково передасть Івану Григоровичу на згадку.

Проводжаючи гостей, Іван Григорович повідав секрет свого довголіття, сказавши, що перш за все, людина повинна мати почуття гумору.

Зичимо Вам, любий наш ветеране, міцного здоров’я, щастя та миру, злагоди й достатку та довгих років життя. Пишаємось Вашими здобутками і горді за те, що Вашою малою Батьківщиною є наше рідне селище Вороніж.