Попри негоду, 23 червня на традиційну урочисту лінійку, приурочену випуску 2017 року біля Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша зібрались учні, педагоги, батьки. Прийшло чимало гостей, адже випускний – це подія для усього селища.

Обов’язковим атрибутом нинішнього свята стала парасоля, а мелодію прощального вальсу доповнювало стукотіння дощу. Та все це, аж ніяк не зіпсувало гарного настрою юних і таких надзвичайно красивих випускників. Дівчатам напрочуд пасували вишукані вечірні сукні, високі підбори. Хлопцям - ділові костюми. Для них, сімнадцятилітніх, випускний бал є тим кордоном, за яким розпочинається доросле життя. У минулому останній шкільний екзамен, попереду – безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів.

Цьогоріч прощання зі школою проходить у непростий для країни час, тому урочистості розпочалися із хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув за волю і незалежність України.
   Винуватців свята поздоровила директор школи Надія Кихней: «Дорогі випускники! Ви – наша надія і наше майбутнє. Ми хочемо, щоб ви були здоровими, щасливими, розумними, жили в мирі, радості і були б впевнені у завтрашньому дні».

Батьки випускників висловили слова шани педагогам за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість душі. Та найбільше настанов і зичень звучало на адресу випускників.
   Хвилюючою для учасників урочистостей була мить нагородження. Цього року 2 відмінники навчання отримали свої заслужені відзнаки – 1 золоту та 1 срібну медаль. Серед відмінників навчання – Аліна Сичевська та Марина Даниленко.

Чимало спогадів, побажань було в цей вечір - так непросто прощатися зі своїми вчителями, однокласниками, школою.

Хочеться вірити, що і цей рясний дощ для вас, дорогі випускники 2017-го, є передвісником успішного дорослого життя.