Воронізька селищна рада розпочала процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації, розроблених ПП «ГРЕГЕР», а саме:
- «Детальний план території земельної ділянки по вул. Миколи Терещенка, вул. Новгород-Сіверська, вул. Садова в смт Вороніж Шосткинського району Сумської області з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення території земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку»;
- «Детальний план території земельної ділянки по вул. Київська в смт Вороніж Шосткинського району Сумської області з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення території земельної ділянки для обслуговування автогазозаправної станції».
  Громадське обговорення триватиме протягом одного місяця з моменту опублікування даного оголошення.
 Пропозиції та зауваження до проектів містобудівної документації приймаються Воронізькою селищною радою за адресою: 41140 Сумська область Шосткинський район смт Вороніж вул. Київська,4 або на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .