16 вересня на центральному майдані зібрались мешканці та гості, для того щоб відсвяткувати 840-річчя нашого славетного селища.
    Розпочалось святкування зі спортивних змагань на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша.

О 13:00 на головній сцені смт Вороніж розпочалась офіційна частина свята.
   Поздоровити всіх присутніх з ювілеєм завітали: селищний голова Валерій Ястребов, Народний депутат України Ігор Молоток, його помічник Альона Шульга, голови Шосткинської районної державної адміністрації та Шосткинської районної ради Віктор Ждаміров та Віктор Долиняк, начальник відділу культури і туризму Шосткинської міської ради – Ігор Фатун.

Сюрпризом для мешканців селища стало відкриття пам’ятного знаку на честь 840-річчя.
    Автором його ідеї є викладач класу образотворчого мистецтва Воронізької дитячої музичної школи Віта Вікторівна Красновид. Втілив проект у життя скульптор Олексій Миколайович Шевченко – житель міста Суми.

Відкриття пам’ятного знаку відбулось за підтримки Народного депутата України Ігоря Молотка. Варто зазначити, що Ігор Федорович ніколи не забуває про наше селище і всіляко йому допомагає. Від імені територіальної громади Вороніжа Валерій Ястребов вручив йому подяку за натхненну й самовіддану працю, непохитну віру у майбутнє нашого краю, підтримку та вагомий внесок у розвиток селища.

В своєму виступі ведучі розповіли про трудові колективи, не оминули жодної з організацій та установ. Керівниками були визначені кращі працівники, яким було вручено подяки та сувеніри.

Також були відмічені самі старші мешканці нашого селища, це: Пастухова Олена Михайлівна та Лугина Іван Федорович. Їм подарували святкові торти.
    Наймолодшим громадянином смт Вороніж став Маковець Назар, його батькам також вручили подарунок від селищної ради.
  Мешканцям будинку №21 по вул. Кошового був вручений сертифікат на придбання будівельних матеріалів за кращий багатоповерховий будинок, фотографії якого були розміщені на стенді.
   Був проведений конкурс вишиванок. Учасникам були вручені подарунки. А також, оскільки учасники конкурсу були окрасою свята, то їх спільне велике фото біля нового пам’ятного знаку стане окрасою центру смт Вороніж.

В святковому концерті приймали участь кращі творчі колективи нашого селища: зразковий хореографічний колектив «Дарунок», зразковий фольклорний колектив «Проліски», вокальні колективи «Яворина», «Берегиня», «Калинонька», фольклорний гурт центру соціального обслуговування, танцювальний колектив «Барвінок», солісти РБК та музичної школи.

Народний вокальний ансамбль «Вербиченька» завітав до нас на свято із сусіднього Кролевецького району. Учасники ансамблю привезли із собою не тільки душевні пісні, але й подарунок селищу. Валерій Ястребов, в свою чергу, також привітав жіночок і подарував їм набор чашок та магнітів із символікою нашого Вороніжа.

На протязі дня всі бажаючі могли ознайомитись з роботами, які були представлені на виставках народними майстрами та умільцями.

Дітлахи могли пострибати на батутах, спуститись з величезних надувних гірок, поїздити верхи на коні та поласувати солодкою ватою.

Пригощали гостей свята члени жіночого клубу «Відрада», а також екологічний комітет Осота.
    Наприкінці заходу всім колективам, які допомагали в організації проведення свята були вручені торти; дітлахам, які займаються в музичній школі, районному будинку культури, відвідують різноманітні гуртки також було вручено солодкі подарунки.
    Довгоочікуваним для гостей свята був виступ нашого земляка Юрія Корнієнка. Він поздоровив всіх з ювілеєм та пообіцяв приїздити кожного року 25 липня до нашого селища і радувати всіх своєю творчістю.
      Закінчилось свято дискотекою. Всі залишились задоволеними.

З днем народження, селище нашої долі
З днем народження, Вороніж, рідна сторона
Хай лунає завжди над тобою
Пісня праці, щастя, злагоди й добра!