День захисника України – це свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.
  Свято День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента «…З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».
  В цьому році напередодні свята в актовому залі Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся святковий захід, приурочений до Дня захисника України.
 На свято були запрошені військовослужбовці 13 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади сухопутних військ Збройних Сил України.
  Діти радували гостей своїми хореографічними та вокальними здібностями.
  Наприкінці свята учні зробили фото на згадку разом з військовими.