image001Прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками внутрішньої безпеки УСБУ в рамках кримінального провадження задокументований факт надання керівником одного з фермерських господарств Шостки неправомірної вигоди оперуповноваженому Служби безпеки України. Таку новину повідомляє прес-служба обласної прокуратури.
«Підприємець вмовляв співробітника СБУ за 20 тис. грн. не перешкоджати збиранню врожаю, який мав бути конфіскований у дохід держави. У понеділок, 13 листопада 2017 року, керівник фермерського господарства був затриманий безпосередньо після передачі оперуповноваженому частини від обумовленої суми в розмірі 10 тис. грн.», - йдеться в повідомленні.
Зараз тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про повідомлення керівнику фермерського господарства про підозру за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального кодексу України.

З повагою,

Шосткинське МРВ УСБУ в Сумській області.