18 листопада 2017 року у спортивному залі ШКЗ «Імпульс» відбувся відкритий районний турнір з волейболу серед чоловічих та жіночих команд, присвячений Дню працівників сільського господарства.

Участь у змаганнях прийняли чотири чоловічі команди: смт Свеса, с. Ковтунове, смт Вороніж та ВАНТ (м. Шостка) та чотири жіночі -  м. Короп, м. Кролевець, смт Свеса та збірна Шосткинського району.

Вітальним словом змагання відкрив голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, який побажав учасникам змагань успіхів у житті та спорті.

Як чоловічі, так і жіночі команди грали по коловій системі. Загалом було зіграно 12 ігор. Запекла та напружена боротьба точилася за кожен м’яч.

Серед жіночих команд місця розподілилися наступним чином: І місце – Шосткинський район, ІІ місце – смт Свеса, ІІІ місце – м. Кролевець.

Серед чоловічих команд перемогу здобули волейболісти с. Ковтунове, ІІ місце у команди «Вант» м. Шостка, ІІІ місце посіла команда смт Вороніж, IV - смт Свеса.

Команди переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Також грамотами були відзначені кращі гравці турніру. Серед жіночих команд кращою волейболісткою стала Тетяна Шемет (Шосткинський район, смт Вороніж).