20 листопада 2017 року Державним закладом післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації був проведений тренінг на тему «Формування заявок на фінансування проектів територіальних громад Державним фондом регіонального розвитку» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, представників сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад, які займаються написанням грантових проектів.

Участь у тренінгу приймали й спеціалісти Воронізької селищної ради: Вернигора Ірина Олексіївна та Рожок Олена Миколаївна.

Після підбиття підсумків навчання їм були вручені сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою тренінгу.