17 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, який відзначається в третю неділю листопада, в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбувся концерт з нагоди свята.

З привітальними словами до всіх присутніх звернулись: голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк, помічник народного депутата України Ігоря Молотка - Альона Шульга, помічник народного депутата України Андрія Деркача – Ігор Антоневич, керівники сільськогосподарських підприємств району.

В ході святкових заходів кращі представники сільськогосподарських підприємств району отримали грамоти і подяки, грошові та цінні подарунки, квіти.

Радували гостей свята своїми вокальними та хореографічними здібностями творчі колективи району.