День пам’яті жертв голодомору щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

Напередодні цього дня учні та вчителі Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша, представники Воронізької селищної ради та працівники Районного будинку культури зібрались біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-1933 років.

Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітаризмом у 1932-1933 роках, пам’яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії ХХ століття була присвячена хвилина мовчання та запалені свічки.

Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, недолюбив; пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути. Ми мусимо пам’ятати про кожного, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю, аби цей гіркий досвід минулого ніколи не повторився.