Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю в приміщенні комунальної установи «Шосткинський районний реабілітаційний центр змішаного типу для інвалідів та дітей - інвалідів Шосткинської районної ради Сумської області» відбувся урочистий захід, в якому прийняли участь підопічні даного закладу. Вони розповідали вірші, співали пісень. Після кожного номеру присутні дарували їм цілий шквал оплесків.
  Серед почесних гостей були присутніми голова районної ради Віктор Долиняк, начальник управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації Володимир Могила, представники Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша та Воронізької селищної ради. Вони подарували підопічнім солодкі подарунки та кошти на вирішення соціально-побутових питань.
    Після урочистостей для діток та дорослих був влаштований солодкий стіл.