3 грудня 2017 року у м. Київ відбувся VIІ телевізійний Всеукраїнський конкурс танцю «Ритми майбутнього». Розмаїттям класичної, народної, бальної та сучасної хореографії вирувала сцена Київської Муніципальної академії танцю ім. Сержа Лифаря. Біля 177 учасників конкурсу із різних міст виборювали на сцені жадану позитивну оцінку висококваліфікованого вимогливого журі.
   Хореографічний колектив «БАРВІНОК» (викладач Бонько Лариса Вікторівна) Воронізької дитячої музичної школи та зразковий хореографічний колектив «ДАРУНОК» (керівник Бонько Лариса Вікторівна) Шосткинського районного будинку культури представляв на конкурсі дві вікові категорії учасників: середня група І і середня група ІІ.

В високій напрузі та з неймовірним хвилюванням чекали колективи результатів виступу.
   Та врешті рішення журі викликало бурхливу радість «Барвінчат» та «Дарунку»: лауреати 2-ої премії фестивалю – «Барвінок» з композицією «Гопак», лауреати 2-ої премії – «Барвінок» з композицією «Крутуха», лауреати 2-ої премії фестивалю – «Дарунок» з композицією «Святковий», лауреати 1-ої премії – «Дарунок» з композицією «Чорноморочка».
   З дипломами лауреатів фестивалю, кубками переможців та приємними враженнями від показових виступів поверталися учасники колективів «Барвінок» і «Дарунок» додому.