28 грудня в приміщенні Центральної районної бібліотеки відбулась презентація книги Романа Коваля, Віктора Моренця та Юрія Юзича "Сумщина в боротьбі. Біографії, історії, спогади"(в-во "Орієнтир", 2017), на якій були присутніми дуже багато гостей. Це і представники Шосткинської районної державної адміністрації, і представники селищної ради, вчителі Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша та Воронізького навчально-виховного комплексу, краєзнавці й всі, кому небайдужа і цікава історія нашого рідного краю.
   "Цією книжкою, - написав у передмові Роман Коваль, - ми повертаємо в нашу свідомість шляхетних, які відстоювали у кривавій боротьбі з російським окупантом право нашого народу вільно жити на своїй землі. Обов'язок нашого покоління вшанувати цих людей - у назвах вулиць, площ, скверів і парків, поставити їм пам'ятники, залишити пам'ять про них меморіальними дошками, назвати їхніми славними іменами школи, військові частини, вищі навчальні та інші заклади... Розгорніть цю книгу. Читайте, радійте, відкриваючи невідомих для себе шляхетних співвітчизників. Відчуйте, яких чудових людей ви земляки! Пишайтеся, що народились на Сумщині - батьківщині українських героїв і видатних творців рідної культури!"