Зробити це хотіли українці, які перетнули кордон у напрямку з Росії до України. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Сталося це в пункті пропуску «Катеринівка». Наряд Сумського відряду спільно з співробітниками СБУ здійснював прикордонно-митний контроль автомобіля «Фольксваген» української реєстрації та його пасажирів. Спрацював пес, навчений на пошук вибухівки.

За результатами поглибленого огляду транспортного засобу та перевірки інформації, наданої УСБУ в Сумській області, під лівою передньою кришкою автомобіля виявлено невідомий пакет. Викликані вибухотехніки Національної поліції в пакеті виявили 2 предмета схожих на гранати РГД-5 та окремо 2 запали до них.

У прес-службі також відзначили, що громадяни України затримані та передані співробітникам СБУ. Виявлені предмети вилучили для проведення експертиз.

З повагою,

Шосткинське МРВ УСБУ в Сумській області.