11 січня 2018 року в приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Л. Толстого (м. Шостка) відбулось відкриття виставки майстринь жіночого клубу «Відрада» «Покликані творити красу». На виставці були представлені картини, вишиті бісером; ляльки-мотанки; новорічні та Різдвяні композиції.

Жіночий клуб «Відрада» був створений 21 листопада 2008 року. Керівником клубу, його ідейним наставником є ініціативна, чуйна та доброзичлива людина. Це Полякова Ніна Олексіївна.

Жіночки, члени клубу, мають великий життєвий досвід; їх об’єднує чуйність, людяність, майстерність, любов до людей та мистецтва. Вони завжди готові прийти на допомогу, підтримати кожного у важкі життєві хвилини. Саме вони є прикладом для молодого покоління.

Без кулінарних шедеврів цих майстринь у нашому селищі не проходить жодне свято. Таке різноманіття виробів з тіста зустрінеш не часто. Поласувавши млинцями, пирогами, варениками, жоден не залишиться байдужим.

Мешканці селища Вороніж дуже вдячні керівнику клубу, а також: Безменовій Світлані Іванівні, Гречко Анні Михайлівні, Дорошенко Тетяні Павлівні, Лисоконь Валентині Олександрівні, Мирошкіній Людмилі Миколаївні, Рибалко Катерині Прокофіївні, Сергієнко Світлані Борисівні, Сидоренко Галині Миколаївні, Циганок Ользі Іванівні, Чайці Ользі Іванівні, Шкребтієнко Галині Миколаївні, Сурело Катерині Павлівні, Андилевко Галині Володимирівні за їх активну життєву позицію; за те добро, яке вони несуть людям; за майстерність у всіх своїх починаннях.

image006image007