Меню


Розсилка новин

Головна

З 1-го лютого 2018 року вступають в дію нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для користувачів КП «Добробут-2014». Згідно розрахунків вартість послуг складатиме:

- з централізованого водопостачання – 11,65 грн за 1 м3;

- з централізованого водовідведення – 13,14 грн за 1 м3.

Також з лютого місяця комунальним підприємством підвищено плату на послуги з вивезення твердих побутових відходів. Відтепер підприємства, установи та мешканці селища за відповідні послуги будуть сплачувати 68,24 грн/куб.м без ПДВ (7,50 грн на одного мешканця).

З 1-го березня 2018 року по новим тарифам будуть сплачувати і користувачі послуг ОСББ «Оберіг-17». Їх вартість складатиме:

- послуги з централізованого водопостачання – 13,70 грн за 1 м3;

- послуги з централізованого водовідведення – 12,50 грн за 1 м3.

Для мешканців будинку № 17 по вул. 6-ої Гвардійської дивізії зросте і плата за послуги з утримання будинку та прибудинкової території. З першого березня співвласники багатоквартирного будинку за відповідні послуги будуть сплачувати 2,00 грн за 1 м2 площі.

Зі слів директора КП «Добробут-2014» Гончара Валентина Миколайовича та голови правління ОСББ «Оберіг-17» Лусти Олени Павлівни дане підвищення вкрай необхідне та обґрунтоване, так як зросли ціни на матеріали, які необхідні для ремонту зношених трубопроводів та обладнання. Також на розрахунки вартості послуг суттєво вплинуло зростання ціни на енергоносії та підвищення мінімальної заробітної плати.

Згідно чинного законодавства тарифи на послуги були розглянуті та погоджені рішеннями виконавчого комітету Воронізької селищної ради.


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky