27 січня 2018 року в приміщенні Арт-центру (м. Шостка) відбулось відкриття виставки творчих робіт нашого земляка Куліченка Олександра Миколайовича.

На виставці на розсуд глядачів було представлено більш ніж 200 робіт.

Воронізькою селищною радою був організований безкоштовний підвіз всіх бажаючих з смт Вороніж до Арт-центру та в зворотному напрямку.

Ознайомитись з картинами Олександра приїхало чимало мешканців нашого селища: його батьки, вчителі, вихователі та друзі.

До привітального слова був запрошений селищний голова Валерій Ястребов, який у своїй промові подякував Куліченку Олександру за його невтомну працю та за його любов до мистецтва.

Перша вчителька Олександра по малюванню Заїка Людмила Кузьмівна розповіла про його шкільні роки; відмітила те, що художні здібності в нього проявлялись ще в дитинстві.

Про творчі здібності сина розповідали і батьки Олександра, які теж приїхали на відкриття виставки. Після школи мати дуже хотіла, щоб її син продовжував займатись малюванням. Але він обравши інший шлях, двадцять років свого життя присвятив військовій справі.

Та згодом бажання творити красу все ж таки взяло гору. Зараз Олександр Миколайович може пишатись досить вагомим художнім здобутком. З під його пензля вже вийшло більш ніж 600 робіт.

Варто зазначити, що Олександр дуже любить малювати пейзажи. Ми, як мешканці Вороніжа, дуже пишаємось, що природа саме нашого селища та його околиць зображена на багатьох його картинах.

Привітала художника й керівник жіночого клубу «Відрада» Полякова Ніна Олексіївна. Лисоконь Валентина Олександрівна, яка також відвідує жіночий клуб, була класним керівником Олександра. Дуже багато цікавого вона розповіла про його шкільні роки. Члени клубу як завжди порадували всіх присутніх своїми кулінарними здібностями; всі бажаючі, які завітали на виставку, могли поласувати смачними смаколиками.

Не забули про Олександра і в дитячому садочку «Вишенька», який він відвідував в дитинстві. Ознайомитись з його роботами та поспілкуватись з художником на виставку завітали майже всі працівники ДНЗ.

Як і на кожному святі не обійшлось без подарунків. Валерій Юхимович Ястребов подарував художнику книги про його малу батьківщину - наше рідне селище. Полякова Ніна Олексіївна – оберіг та символ прийдешнього року, виготовлені майстринями клубу; Сердюк Галина Миколаївна подарувала своєму вихованцю картину з зображенням герба смт Вороніж, який був затверджений на засіданні Воронізької селищної ради в липні 2017 року.

Олександр Миколайович, в свою чергу, подарував свої картини ДНЗ «Вишенці» та Воронізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша.

Також свою роботу «Пантелемон Куліш» художник подарував міському музею; зазначивши, що на превеликий жаль в селищі Вороніж досі ще немає музею нашому видатному земляку.

Ми пишаємось тим, що наш край дарує Україні й світові таких талановитих та щирих людей. Ми горді за те, що красу нашого краю можуть бачити не тільки на Сумщині, але й далеко за її межами. Велике Вам спасибі, Олександре Миколайовичу, за Вашу працю й майстерність.