До відома фізичних та юридичних осіб, з якими укладено договір оренди на земельні ділянки. Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.12.2017 №2245-VIII) та на виконання статті 289 Податкового кодексу України, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомляє, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік становить 1,0. Відповідно розмір нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на 2018 рік залишається незмінним. В зв’язку з цим додаткові угоди до договору оренди, що пов’язані з індексацією нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки, в 2018 укладатися не будуть.

Згідно статті 206 Земельного кодексу України – використання земельної ділянки в Україні є платним. Плата за землю переданої у власність або наданої у користування фізичним особам стягується у вигляді земельного податку.

Звертаємо Вашу увагу, що враховуючи положення статті 281 Податкового кодексу України від сплати земельного податку звільняються:

- інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Якщо Ви є власником або користувачем земельної ділянки і відноситесь до відповідної категорії фізичних осіб, радимо Вам звернутися до спеціалістів-землевпорядників Воронізької селищної ради з метою отримання інформації щодо порядку призначення пільги по сплаті земельного податку.