image00127 січня 2018 року на базі Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П. О. Куліша відбувся турнір з волейболу, присвячений ХІХ річниці відкриття районної дитячо-юнацької спортивної школи. У змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат Воронізької та Погребківської ЗОШ, Клишківського, Миронівського, Ображіївського НВК.

Серед юнаків І місце вибороли господарі турніру – учні Воронізької ЗОШ (тренер Веселовський В.В.). ІІ місце посіла команда юнаків Клишківського НВК (тренер Стасьок В.А.). Почесне ІІІ місце здобули юні волейболісти Воронізької ЗОШ (тренер Веселовський В.В.).

Серед дівчат святкувала перемогу команда Миронівского НВК (тренер Макаренко С.М.). На ІІ місце вийшла команда Ображіївського НВК (тренер Михайличенко М.В.). ІІІ місце дісталось дівчатам Воронізької ЗОШ (тренер Веселовський В.В.).

За результатами гри були визначені кращі гравці. Серед дівчат звання кращого гравця отри мала учениця Миронівського НВК Савосько Анна. Серед юнаків кращим гравцем став учень Воронізької ЗОШ Гречка Дмитро.

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших спортивних перемог.