Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність угруповання, до складу якого входив працівник підрозділу протидії наркозлочинності Нацполіції у Сумській області.

Оперативники спецслужби встановили, що старший лейтенант поліції разом з двома мешканцями Конотопу створили лабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків. Для приховування своїх дій зловмисники постійно змінювали місце розташування «виробництва». Наркоділки збували психотропи та канабіс «клієнтам» за допомогою поштових відправлень.

У рамках відкритого кримінального провадження правоохоронці затримали всіх учасників угруповання.

Під час обшуків співробітники СБ України вилучили амфетамін, прекурсори, обладнання для виробництва «синтетики» та канабіс.

Слідчими СБУ вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ст. ст. 305, 307 та 311 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування.

Операція з викриття зловмисників проводилась спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Нацполіції.

Прес-група УСБУ в Сумській області