Директор музичної школи Однолеток Оксана Дмитрівна та керівник зразкового хореографічного колективу «Дарунок» Шосткинського районного Будинку культури та хореографічного колективу «Барвінок» Воронізької дитячої музичної школи Бонько Лариса Вікторівна завітали з подарунком до Воронізької селищної ради.

Багато дуже теплих та щирих слів було сказано на адресу селищного голови. Оксана Дмитрівна та Лариса Вікторівна подякували Валерію Юхимовичу за постійну підтримку та надання допомоги в організації поїздок дітей на конкурси та фестивалі.

Валерій Юхимович, в свою чергу, висловив подяку директору музичної школи та керівнику колективів за їхню невтомну працю та за вагомий внесок у розвиток творчих здібностей діточок нашого селища.

З щирою вдячністю від талановитих дітей смт Вороніж Валерію Юхимовичу подарували спільне фото танцювальних колективів. Цей гарний подарунок став окрасою приймальні селищної ради.