17 лютого в центрі нашого селища відбулись народні гуляння «Як на масляній неділі». На початку святкування всіх присутніх привітав зі святом селищний голова Валерій Ястребов. В своїй промові він побажав всім мирного неба, міцного здоров’я і здійснення всіх заповітних мрій.

Гостей гуляння радували своїми виступами колективи художньої самодіяльності нашого селища.

Головними кулінарами свята, які пригощали присутніх, були жіночки з клубу «Відрада» (керівник Полякова Ніна Олексіївна)

Всі бажаючі могли брати участь у всіляких конкурсах та змаганнях, переможці яких отримали подарунки та грошові винагороди від спонсорів свята.

Спонсорами святкування масляної вже багато років поспіль виступають ПСП «Придеснянське» та ТОВ «Контакт-плюс».

Попри холодну погоду і сніг, всі залишились дуже задоволеними.

image003image004