17 березня 2018 року в спортивному залі Воронізької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. П.О.Куліша пройшов традиційний турнір з волейболу серед різних вікових категорій населення смт Вороніж на кубок селища. В них взяли участь дві команди Воронізької ЗОШ, команди «Студенти», «Молодь», «Освіта» та гості – команда працівників «УГАК». З вітальним словом до учасників змагань звернувся спеціаліст Воронізької селищної ради Самбур С.В., голова громадської організації ради ветеранів та учасників АТО Шосткинського району Тарасенко О.В. та районний депутат Вакуленко І.В., які привітали учасників змагань зі святом і побажали успіхів у житті та спорті.

Щодо самих змагань, то вони проходили на досить високому спортивному рівні, команди показали високу майстерність та бойову гру. У більшості ігор доводилось грати третю партію для того, щоб визначити переможця. У фіналі в напруженій грі спортсмени команди «Освіта» з рахунком 2:0 перемогли волейболістів ТОВ «УГАК», третє місце посіла команда «Студенти». Команда-переможець отримала перехідний кубок, грамоту та медалі, призери – грамоти та медалі.

Кращими гравцями турніру було визнано: Помазан Олександр - «Освіта», Вакуленко Ігор - ТОВ «УГАК» , Плєшаков Михайло - «Молодь» та Тарасенко Ірина - «Студенти», яким було вручено грамоти та пам’ятні подарунки.

Команда «Освіта» - переможець кубку селища Вороніж 2018 року

Учасники змагань кубку селища Вороніж 2018 рік